Balparmak

Apitera Propolis 7 g x 7 Adet (Propolis, Bal)

93,90 TL
7 gr
... %100 Güvenli
Ödeme Alt Yapısı
... Kesintisiz Hızlı Teslimat
Aynı Gün Kargo
... Darbeye Karşı Tam Koruma
Özel Paketleme
... 350 TL ve Üzeri
Ücretsiz Kargo


Çiçek Balı
Kampanya
 • İÇERİK
 • Apitera Propolis


  Doğanın arılar yoluyla insanlığa armağan ettiği bal ve propolis, içerdiği bileşenlerle vücuttaki sistemlerin normal işleyişinin korunması için güçlü birer çözüm sunuyor. Ve bu iki mucize besin, Apitera Propolis’in özenle hazırlanan formülünde bir araya geliyor! Sadece doğal bal ve saf propolis içeren ürün, uygun doz ayarı ve dengeli tadı sayesinde propolis tüketimini çok daha pratik ve lezzetli hale getiriyor. Bu sayede damla saymaya gerek duymaksızın hem yetişkinler hem de çocuklar tarafından güvenle tüketilebiliyor.


  Apitera Propolis Nedir?

  Apitera Propolis, yerli propolis ve doğal bal içeren bir gıda ürünüdür. Üründe kullanılan propolis etil alkol ile ekstrakte edilmiş ve sonrasında etil alkol propolisten tamamen uzaklaştırılmıştır.


  Apitera Propolis Ne İşe Yarar?

  Apitera Propolis, formülündeki benzersiz bileşenlerle vücuttaki sistemlerin normal işleyişini korumak adına etkili bir destek sağlar. Ürün, uygun doz ayarına sahip 7 gramlık kullan-at ambalajlarıyla hijyenik ve kolay tüketim imkanı sunar. İçerdiği bal sayesinde ise propolis tüketimini keyifli bir hale getirir. İlaç özelliği taşımamaktadır ve günlük yardımcı gıda olarak tüketilmelidir.

  Apitera Propolis Ne İçerir?

  Apitera Propolis, yüzde 95 oranında bal ve yüzde 5 (bir saşede 175 miligram) oranında propolis içermektedir. İçeriğinde alkol gibi katkılar ile tatlandırıcı, koruyucu, renklendirici vb. yapay maddeler bulunmadığından doğal ve güvenilir bir tüketim sağlar.

  Bal

  Arıların çiçek nektarları veya salgılardan ürettiği tatlı bir doğal besin maddesidir. Formülünde yüksek miktarda karbonhidrat türevlerinin yanı sıra protein, vitamin, mineral, enzim ve organik asitler bulunur.

  Propolis

  Arıların kovanlarını her türlü virüs, mikrop ve zararlı bakteriden korumak amacıyla ürettiği koyu renkli ve reçinemsi bir maddedir. Formülünde tespit edilmiş 300’den fazla bileşen bulunan propolis, yüksek oranda fenolik bileşik içerir. İçerdiği fenoller sayesinde doğada bilinen en zengin antioksidan kaynağıdır.

  Apitera Propolis Nasıl Kullanılmalıdır?

  Apitera Propolis, tek başına veya doğrudan tüketime uygun sıcaklıktaki yiyecek ve içeceklere ilave edilerek kullanılabilir.

  Katlayın hüpletin.

  Su, bitki çayı, meyve suyu ya da içecek karışımlarınız içerisine ilave edin.

  Gevrek, granola, yoğurt veya yulaf ezmenize ilave edin.

  Aç veya tok karnına tüketebilirsin.

  Apitera Propolis
  Ne Kadar Tüketilmelidir?

  Aç veya tok karnına kullanım için uygun olan Apitera Propolis, yetişkinler tarafından günde 2 saşe, çocuklar tarafından ise günde 1 saşe tüketilebilir. 4 yaşından küçük çocukların ve arı ürünlerine alerjisi olanların tüketimine uygun değildir. Hamilelerin, emziren annelerin, çeşitli sağlık problemleri bulunan ve ilaç kullanan kişilerin kullanmadan önce hekimlerine danışması tavsiye edilir.

  Apitera Propolis
  Tadı Nasıldır?

  Apitera Propolis, içerdiği yoğun miktarda bal sayesinde propolisin keskin ve ilacımsı aromasını dengeleyerek damakta tatlı bir his bırakır.

  Apitera Propolis
  Kalori Değeri Nedir?

  Apitera Propolis’in 7 gramlık bir saşesi yaklaşık 23,03 kalori değerine sahiptir. .

  • Bu üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri Balparmak iptal etme hakkını saklı tutar.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.