%28 indirimli

Apitera Propolis 7 g X 7 Adet

24,90 TL
17,90 TL


Kampanya
 • İÇERİK
 • LEZZET ÖNERİLERİ
 • YORUMLAR
 • Balparmak Apitera Propolis


  Doğanın arılar yoluyla insanlığa armağan ettiği bal ve propolis, içerdiği faydalı bileşenlerle vücuttaki sistemlerin normal işleyişinin korunması için güçlü birer çözüm sunuyor. Ve bu iki mucize besin, Balparmak Apitera Propolis’in özenle hazırlanan formülünde bir araya geliyor! Sadece doğal bal ve saf propolis içeren ürün, uygun doz ayarı ve dengeli tadı sayesinde propolis tüketimini çok daha pratik ve lezzetli hale getiriyor. Bu sayede damla saymaya gerek duymaksızın hem yetişkinler hem de çocuklar tarafından güvenle tüketilebiliyor.


  Balparmak Apitera Propolis Nedir?

  Balparmak Apitera Propolis, yerli propolis ve doğal bal içeren takviye edici bir gıda ürünüdür. Ürünün içeriğindeki propolis, alkol kullanılmadan ekstrakte edilmiştir.


  Balparmak Apitera Propolis Ne İşe Yarar?

  Balparmak Apitera Propolis, formülündeki benzersiz bileşenlerle vücuttaki sistemlerin normal işleyişini korumak adına etkili bir destek sağlar. Ürün, uygun doz ayarına sahip 7 gramlık kullan-at ambalajlarıyla hijyenik ve kolay tüketim imkanı sunar. İçerdiği bal sayesinde ise propolis tüketimini keyifli bir hale getirir. İlaç özelliği taşımamaktadır ve günlük takviye edici gıda olarak tüketilmelidir.

  Balparmak Apitera Propolis Ne İçerir?

  Balparmak Apitera Propolis, yüzde 95 oranında bal ve yüzde 5 (bir saşede 175 miligram) oranında propolis içermektedir. İçeriğinde alkol gibi katkılar ile tatlandırıcı, koruyucu, renklendirici vb. yapay maddeler bulunmadığından doğal ve güvenilir bir tüketim sağlar.

  Bal

  Arıların çiçek nektarları veya salgılardan ürettiği tatlı bir doğal besin maddesidir. Formülünde yüksek miktarda karbonhidrat türevlerinin yanı sıra protein, vitamin, mineral, enzim ve organik asitler bulunur.

  Propolis

  Arıların kovanlarını her türlü virüs, mikrop ve zararlı bakteriden korumak amacıyla ürettiği koyu renkli ve reçinemsi bir maddedir. Formülünde tespit edilmiş 300’den fazla faydalı bileşen bulunan propolis, yüksek oranda fenolik bileşik içerir. İçerdiği fenoller sayesinde doğada bilinen en zengin antioksidan kaynağıdır.

  Balparmak Apitera Propolis Nasıl Kullanılmalıdır?

  Balparmak Apitera Propolis, tek başına veya doğrudan tüketime uygun sıcaklıktaki yiyecek ve içeceklere ilave edilerek kullanılabilir.

  Katlayın ve hüpletin.

  Su, bitki çayı, meyve suyu ya da detoks içeceklerinize ilave edin.

  Kahvaltılık gevrek, granola, yoğurt veya yulaf ezmenize ekleyin.

  Tariflerinize dahil edin.

  Balparmak Apitera Propolis
  Ne Kadar Tüketilmelidir?

  Aç veya tok karnına kullanım için uygun olan Balparmak Apitera Propolis, yetişkinler tarafından günde 2 saşe, çocuklar tarafından ise günde 1 saşe tüketilebilir. 4 yaşından küçük çocukların ve arı ürünlerine alerjisi olanların tüketimine uygun değildir. Hamilelerin, emziren annelerin, çeşitli sağlık problemleri bulunan ve ilaç kullanan kişilerin kullanmadan önce hekimlerine danışması tavsiye edilir.

  Balparmak Apitera Propolis
  Tadı Nasıldır?

  Balparmak Apitera Propolis, içerdiği yoğun miktarda bal sayesinde propolisin keskin ve ilacımsı aromasını dengeleyerek damakta tatlı bir his bırakır.

  Balparmak Apitera Propolis
  Kalori Değeri Nedir?

  Balparmak Apitera Propolis’in 7 gramlık bir saşesi yaklaşık 23,03 kalori değerine sahiptir. .

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.