%15 İNDİRİM

Apitera

Apitera Propolis 7 g x 84 Adet (Propolis, Bal)

1.126,80 TL
955,00 TL
7 gr
... %100 Güvenli
Ödeme Alt Yapısı
... Kesintisiz Hızlı Teslimat
Aynı Gün Kargo
... Darbeye Karşı Tam Koruma
Özel Paketleme
... 350 TL ve Üzeri
Ücretsiz Kargo


Çiçek Balı
Kampanya
 • İÇERİK
 • Balparmak Apitera Propolis

  Balparmak AR-GE Merkezi’ nde geliştirilen Balparmak Apitera Propolis 7’li asetat kutu içerisinde her biri 7 gramlık saşelerde sunulmaktadır.

  Tek kullanımlık özel ambalajı hijyenik ve pratiktir, damla saymayı gerektirmez. Balparmak Apitera Propolis’te etken maddesi yüksek, %100 yerli propolis kullanılmıştır ve bal ile lezzetlendirilerek tüketimi kolaylaştırılmıştır.

  Balparmak Apitera Propolis her saşe standardize propolis oranına (175 mg saf propolis) sahiptir.

  İçindekiler: Saf propolis (% 5 ) ve doğal bal (% 95)

   

  Tüketim önerisi: Çocuklar günde 1 saşe, yetişkinler günde 2 saşe ürünü, aç ya da tok karnına, doğrudan veya yiyecek ya da içeceklerinize katarak tüketebilirler.

  Propolis nedir:

  Propolis; arıların, bitkilerin tomurcuk ve gövdelerinden topladığı reçinemsi maddeleri işlemesiyle ürettikleri bir üründür. Yapısı oldukça kompleks olup, 300’den fazla bileşeni tanımlanmıştır. Özellikle son 10- 15 yılda gelişen kimyasal ve biyolojik tekniklere bağlı olarak propolislerin bileşimleri ve biyolojik etkileri üzerine giderek artan sayıda bilimsel araştırmalar yürütülmekte ve yayınlar yapılmaktadır.

  • Bu üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri Balparmak iptal etme hakkını saklı tutar.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.