Balparmak ApiteraMind
7 g x 7

Kutu
11,90 TL
ApiteraMind’i bitki çaylarına karıştırarak veya tek başına tüketebilirsiniz
Kampanya
 • İÇERİK
 • LEZZET ÖNERİLERİ
 • YORUMLAR
 • ApiteraMind ile sınavlar vız gelir!

   

  Propolis, arılar tarafından bitkilerin yaprak, dal ve tomurcuklarından toplanır. Yağ asitleri, uçucu yağlar, fenolik bileşikler, polen, vitamin ve minerallerden oluşan zengin bir içeriğe sahiptir.

   

  Ginkgo biloba, 20-35 metreye varan yükseklikte dünya üzerinde yaşayan en yaşlı ağaç türlerinden biridir. Doğal habitatı Kore ve Japonya’dır. Fitoterapide sık olarak kullanılan Ginkgo ekstraktı Ginkgo biloba ağacının yapraklarından elde edilmektedir. 

   

  Zerdeçal (Hint Safranı), Anavatanı Güney Asya olan Zerdeçal kökü, halk arasında Hint Safranı ismi ile baharatların kraliçesi olarak kabul edilmektedir ve yüzyıllardır Hindistan ve Çin tıbbında kullanılmaktadır. Zerdeçal, kurkumin gibi fenolik maddeler ve çinko, selenyum, bakır ve demir gibi mineraller içermektedir.

   

  Biberiye (Hatırlatan Bitki), Ballıbabagiller familyasından, daima yeşil kalan bir bitki türüdür. Mor çiçekli ve çalı görünümlü bitkidir. Halk arasında Kuşdili olarak da bilinmektedir. 

   

  Yabanmersini, Fundagiller familyasından, 20-50 santimetre boyunda çok dallı, odunsu bir bitkidir. Yabanmersini kırmızdan mor renge kadar dolgun ve etli meyveleri olan küçük bir çalıdır. Meyvelerinde organik asitler, antioksidan etkili fenolik maddeler ve çeşitli vitaminler içermektedir.

   

  Bir kutuda 7 adet 7 gramlık ApiteraMind saşe bulunur. Günde 3 saşe tüketilmesi tavsiye edilir. • ApiteraMind’i bitki çaylarına karıştırarak veya tek başına tüketebilirsiniz
 • Apitera ZEN
İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.