Apitera

Apitera Gest 7 g x 7 Adet

21,00 TL
... %100 Güvenli
Ödeme Alt Yapısı
... Kesintisiz Hızlı Teslimat
Aynı Gün Kargo
... Darbeye Karşı Tam Koruma
Özel Paketleme
... 150 TL ve Üzeri
Ücretsiz Kargo


Kampanya
 • İÇERİK
 • YORUMLAR
 • Apitera Gest


  Etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış en köklü şifa uygulamalarından ilham alınarak geliştirilen Apitera ürün ailesi, yepyeni üyeleriyle büyümeye devam ediyor! Arı ürünleri ve bitkilerin eşsiz gücü, serinin yeni üyesi Apitera Gest ile şimdi de sindirim sistemini destekleyici bir formül sunuyor. Sindirime yardımcı bitkilerle zenginleştirilen  Apitera Gest, doğal formülünün yanı sıra tek kullanımlık hijyenik ambalajlarıyla da kolay ve güvenli bir tüketim sağlıyor.


  Apitera Gest Nedir?

  Apitera Gest, arıların mucizevi salgısı olan propolis ile bal ve çeşitli formlarda rezene, tıbbi nane, kekik, zencefil ve kakulenin birleşiminden oluşan, doğal içerikler ile sindirim sisteminin doğal fonksiyonlarına destek sağlamak isteyenler için pratik bir alternatif gıdadır.


  Apitera Gest Ne İçerir?

  Apitera Gest’in içeriğinde bal ve propolis ekstresinin yanı sıra; kakule, rezene ekstresi, zencefil, kekik ekstresi ve tıbbi nane ekstresi bulunur.

  Bal

  Arıların çiçek nektarlarını toplayarak ürettiği doğal bir besin maddesidir. İçerdiği karbonhidrat, protein, vitamin, mineral, enzim ve doğal yağ asitleri ile vücudun ihtiyaç duyduğu faydalı bileşenlere sahiptir.

  Propolis

  Kovanların her türlü virüs, mikrop ve zararlı bakteriden korunması amacıyla arılar tarafından üretilen doğal bir maddedir. Koyu renkli ve reçinemsi bir yapıya sahiptir. Yüksek oranda doğal yağ asidi, vitamin, mineral ve fenolik bileşik içerir.

  Kakule

  Zencefilgiller familyasından Güney Asya kökenli, çok yıllık, çalımsı bir bitkidir. Uçucu yağ, sabit yağ ve reçine içerir. Gıda ürünlerinde, ilaç preparatlarında ve uçucu yağ üretiminde kullanılır.

  Rezene

  Maydanozgiller familyasına ait bir bitkidir. Kendine has kokusuyla yemeklere tat veren bir bitki olan rezene, demlenerek çay olarak da tüketilir.

  Zencefil

  Etkisini yapısındaki aromatik bileşiklerden alır. B ve C grubu vitaminler, kalsiyum, demir, magnezyum, fosfor, potasyum, manganez gibi elementler ve lif içermektedir.

  Kekik

  Kekik uçucu yağları karvakrol ve timol adı verilen fenolik maddelerce zengindir. Tıbbi bitkiler listesinde yer almaktadır. Yemek öncesi ve sonrasında çay şeklinde kullanılabilmektedir.

  Tıbbi Nane

  Mentol bakımından zengin uçucu yağının yanı sıra tanen taşıdığından tıbbi bitki olarak kabul edilmektedir.

  Apitera Gest Ne İşe Yarar?

  Apitera Gest’in formülünde, değerli arı ürünleri ve sindirim sistemi üzerindeki güçlü etkileriyle bilinen bitkiler yer alır. Bu yönüyle ürün, sindirimin düzenlenmesine katkı sağlamak adına yardımcı besin olarak kullanılabilir. İlaç özelliği taşımamakla birlikte, beslenmeye ek gıda amacıyla tüketilmelidir.

  Apitera Gest Nasıl Kullanılmalıdır?

  Pratik ve tek kullanımlık hijyenik ambalajı ve içerdiği yoğun miktarda bal sayesinde tek başına keyifli biçimde tüketebileceğiniz gibi içeceklerinize ilave ederek de tüketebilirsiniz.

  Öğünlerin ardından doğrudan katlayın ve hüpletin.

  Su, bitki çayı, meyve suyu ya da detox içeceklerinize ilave edin.

  Apitera Gest
  Ne Kadar Tüketilmelidir?

  Apitera Gest’i yetişkinlerin yemekten sonra günlük 2 saşe (14 g) tüketmesi önerilir. Hamilelerin, emziren annelerin ve sağlık problemi olan ya da ilaç kullanan bireylerin hekimlerine danışarak kullanması önerilir.

  Apitera Gest
  Tadı Nasıldır?

  Apitera Gest, yoğun bal tadı ile birlikte içerdiği bitkilerin aromatik lezzetine sahiptir. Böylece damakta hoş bir his bırakır.

  Apitera Gest
  Kalori Değeri Nedir?

  Apitera Gest, bir saşede (7 gram) yaklaşık 24 kalori içerir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.