Balparmak Apitera Gest

15,90 TL


Kampanya
 • İÇERİK
 • LEZZET ÖNERİLERİ
 • YORUMLAR
 • Apitera Gest, arıların mucizevi salgısı olan propolis ile bal ve çeşitli formlarda Rezene, Tıbbi Nane, Kekik, Zencefil ve Kakulenin birleşiminden oluşan, doğal bir takviye edici gıdadır.

  Rezene: Emziren kadınlar ve bebekler tarafından gaz giderici etkisi sebebiyle çay şeklinde kullanılmaktadır. Şişkinlik ve gaz gibi şikayetlerin giderilmesine yardımcı olduğu bilinmektedir.
  Tıbbi Nane: Mentol bakımından zengin uçucu yağının yanı sıra tanen taşıdığından tıbbi bitki olarak kabul edilmektedir. Mide gazını rahatlatıcı etkisi vardır.
  Kekik: Kekik uçucu yağları karvakrol ve timol adı verilen fenolik maddelerce zengindir. Tıbbi Bitkiler listesinde yer almaktadır. Yemek öncesi ve sonrasında çay şeklinde kullanılabilmektedir.
  Zencefil: Etkisini yapısındaki aromatik bileşiklerden alır. B ve C grubu vitaminler, kalsiyum, demir, magnezyum, fosfor, potasyum, manganez gibi elementler ve lif içermektedir
  Kakule: Zencefilgiller familyasından Güney Asya kökenli, çok yıllık, çalımsı bitkidir. Uçucu yağ, sabit yağ ve reçine içerir. Gıda ürünlerinde tat verici olarak, ilaç preparatlarında ve uçucu yağ üretiminde kullanılır.

  Apitera Gest, pratik, tek kullanımlık, hijyenik ambalajı ve doğal içerikleri ile kendisinin ve ailesinin sağlığını korumak isteyen tüketicilerin, bağışıklığını doğal yollardan güçlendirebilmesini sağlayan ve sindirimi kolaylaştırmaya yardımcı olan pratik ve alternatif bir üründür.

  Apitera Gest'i yetişkinlerin yemekten sonra günde 1-2 saşe tüketmesi önerilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.