• İÇERİK
 • LEZZET ÖNERİLERİ
 • YORUMLAR
 • Balparmak Apitera Mind Plus


  Balparmak Apitera serisinin, zihinsel fonksiyonu destekleyici özelliğiyle bilinen DHA içerikli yeni üyesi Apitera Mind Plus’a merhaba deyin! Balparmak’ın değerli arı ürünlerini değerli bitkilerle buluşturduğu Apitera ürün ailesi, beslenmesine özen gösteren lezzet tutkunları için sürekli büyümeye devam ediyor. Bu seçenekler arasında yer alan Balparmak Apitera Mind Plus, DHA ilave edilerek zenginleştirilen eşsiz formülüyle maksimum verimli bir tüketim sağlıyor!


  Balparmak Apitera Mind Plus Nedir?

  Balparmak Apitera Mind Plus, Apitera Mind’ın formülüne ek olarak DHA takviyesi içeren yeni ve doğal bir takviye edici gıda ürünüdür.


  Balparmak Apitera Mind Plus Ne İşe Yarar?

  Vücut tarafından doğal yollarla üretilemeyen DHA’nın gıdalar aracılığıyla alınması, zihinsel fonksiyonların normal işleyişini sürdürebilmesi adına önem taşır. Günde iki saşe Balparmak Apitera Mind Plus, vücudun günlük DHA ihtiyacının yüzde 25’ini karşılar. Ürün, içerdiği DHA’nın yanı sıra değerli arı ürünleri ve bitkisel özlerden oluşan formülüyle de beyin fonksiyonlarının desteklenmesine katkıda bulunur.

  Balparmak Apitera Mind Plus Ne İçerir?

  Balparmak Apitera Mind Plus’ın içeriğinde değerli arı ürünlerinden olan bal ve propolis bulunur. Ürün buna ek olarak nar suyu konsantresi, yaban mersini tozu, ginkgo biloba yaprak ekstresi, zerdeçal, tarçın ve biberiye içerir. Ayrıca formül, beyin ve vücut için önemli bir omega-3 yağ asidi türevi olan DHA ile güçlendirilmiştir.

  DHA

  Beyin başta olmak üzere görme yetisinin ve kalbin normal fonksiyonlarının korunmasına katkıda bulunur.

  Bal

  Arıların çiçek kaynaklarından topladıkları nektarları enzimleriyle işleyerek ürettikleri doğal bir gıdadır. Yüksek besin değeri ile vücuttaki sistemleri destekleyici özellik gösterir.

  Propolis

  Arılar tarafından bitkilerin yaprak, dal ve tomurcuklarından toplanan reçineli bir karışımdır. Reçinelerin yanı sıra polen, yağ asidi, fenolik madde, vitamin ve mineral gibi diğer önemli bileşenleri de içermektedir.

  Biberiye

  Hoş kokulu ve iğne biçimli yapraklara sahip bir Akdeniz çalısıdır. İdeal bir antioksidan kaynağıdır.

  Tarçın

  Defnegiller familyasına ait bir ağaç türünün kabuklarından elde edilir.

  Zerdeçal

  Zencefilgiller ailesine ait çiçekli bir bitki türüdür. Curcumin içeren kök kısımları baharat üretiminde kullanılır.

  Ginkgo Biloba

  Anavatanı Asya olan ve yaşayan fosil olarak nitelendirilen benzersiz bir ağaç türüdür. Yapraklarında bolca A vitamini ve potasyum bulunur.

  Yaban Mersini

  Fundagiller familyasına ait, meyve veren bir yabani çalı türüdür. Üzümü andıran meyveleri oldukça yüksek besin değerine sahiptir.

  Balparmak Apitera Mind Plus Nasıl Kullanılmalıdır?

  Balparmak Apitera Mind Plus, tercihe göre tek başına ya da yiyecek ve içeceklere ilave edilerek kullanılabilir.

  Katlayın ve hüpletin.

  Su, bitki çayı, meyve suyu ya da detox içeceklerinize ilave edin.

  Kahvaltılık gevrek, granola, yoğurt veya yulaf ezmenize ilave edin.

  Tariflerinize dahil edin.

  Balparmak Apitera Mind Plus
  Ne Kadar Tüketilmelidir?

  Balparmak Apitera Mind Plus, günde 2 saşe tüketildiğinde günlük DHA ihtiyacının yüzde 25’ini tek başına karşılar. Ürünün 15 yaş ve üzeri yetişkinler tarafından tüketilmesi ve günde 2 saşe ile sınırlandırılması idealdir. Arı ürünlerine alerjisi olan kişilerin ve 1 yaşından küçük çocukların tüketimi için uygun değildir. Kronik hastalığa sahip olanların, düzenli ilaç kullananların, tıbbi operasyon geçirecek olan bireylerin, hamilelerin ve emziren annelerin ürünü kullanmadan önce hekime danışması gerekmektedir.

  Balparmak Apitera Mind Plus
  Tadı Nasıldır?

  Balparmak Apitera Mind Plus, içeriğinde yer alan bitki özlerinin ve meyvelerin birbiriyle uyumlu aromasını taşır. Bu özgün aroma, ürünün formülüne eşlik eden bal ile tatlanarak damakta hoş bir lezzet yaratır.

  Balparmak Apitera Mind Plus
  Kalori Değeri Nedir?

  Balparmak Apitera Mind Plus’ın bir saşesi (7 gr.) 24 kalori (kcal) enerji değerine sahiptir.

  Balparmak Apitera Mind Plus
  Nerede Satılır?

  Balparmak Apitera Mind Plus'ı eczanelerden satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.