Apitera

Apitera Plus Mind 7 g x 7 Adet (Ginkgo Biloba, Propolis, Zerdeçal, Biberiye, Yaban Mersini, DHA, Bal)

75,00 TL
7 gr
... %100 Güvenli
Ödeme Alt Yapısı
... Kesintisiz Hızlı Teslimat
Aynı Gün Kargo
... Darbeye Karşı Tam Koruma
Özel Paketleme
... 350 TL ve Üzeri
Ücretsiz Kargo


Kampanya
 • İÇERİK
 • Apitera Plus Mind 


  Apitera serisinin, zihinsel fonksiyonu destekleyici özelliğiyle bilinen DHA içerikli yeni üyesi Apitera Plus Mind’e merhaba deyin! Sayısız etkiye sahip arı ürünlerini değerli bitkilerle buluşturan Apitera ürün ailesi, beslenmesine özen gösteren lezzet tutkunları için sürekli büyümeye devam ediyor. Bu seçenekler arasında yer alan Apitera Plus Mind , DHA ilave edilerek zenginleştirilen eşsiz formülüyle maksimum verimli bir tüketim sağlıyor!


  Apitera Plus Mind Nedir?

  Apitera Plus Mind, Apitera Mind’ın formülüne ek olarak DHA takviyesi içeren yeni ve doğal bir takviye edici gıda ürünüdür.


  Apitera Plus Mind Ne İşe Yarar?

  Vücut tarafından doğal yollarla üretilemeyen DHA’nın gıdalar aracılığıyla alınması, zihinsel fonksiyonların normal işleyişini sürdürebilmesi adına önem taşır. Günde iki saşe Apitera Plus Mind, vücudun günlük DHA ihtiyacının yüzde 25’ini karşılar. Ürün, içerdiği DHA’nın yanı sıra değerli arı ürünleri ve bitkisel özlerden oluşan formülüyle de beyin fonksiyonlarının desteklenmesine katkıda bulunur.

  Apitera Plus Mind Ne İçerir?

  Apitera Plus Mind’in içeriğinde değerli arı ürünlerinden olan bal ve propolis bulunur. Ürün buna ek olarak nar suyu konsantresi, yaban mersini tozu, ginkgo biloba yaprak ekstresi, zerdeçal, tarçın ve biberiye içerir. Ayrıca formül, beyin ve vücut için önemli bir omega-3 yağ asidi türevi olan DHA ile güçlendirilmiştir.

  DHA

  Beyin başta olmak üzere görme yetisinin ve kalbin normal fonksiyonlarının korunmasına katkıda bulunur.

  Bal

  Arıların çiçek kaynaklarından topladıkları nektarları enzimleriyle işleyerek ürettikleri doğal bir gıdadır. Yüksek besin değeri ile vücuttaki sistemleri destekleyici özellik gösterir.

  Propolis

  Arılar tarafından bitkilerin yaprak, dal ve tomurcuklarından toplanan reçineli bir karışımdır. Reçinelerin yanı sıra polen, yağ asidi, fenolik madde, vitamin ve mineral gibi diğer önemli bileşenleri de içermektedir.

  Biberiye

  Hoş kokulu ve iğne biçimli yapraklara sahip bir Akdeniz çalısıdır. İdeal bir antioksidan kaynağıdır.

  Tarçın

  Defnegiller familyasına ait bir ağaç türünün kabuklarından elde edilir.

  Zerdeçal

  Zencefilgiller ailesine ait çiçekli bir bitki türüdür. Curcumin içeren kök kısımları baharat üretiminde kullanılır.

  Ginkgo Biloba

  Anavatanı Asya olan ve yaşayan fosil olarak nitelendirilen benzersiz bir ağaç türüdür. Yapraklarında bolca A vitamini ve potasyum bulunur.

  Yaban Mersini

  Fundagiller familyasına ait, meyve veren bir yabani çalı türüdür. Üzümü andıran meyveleri oldukça yüksek besin değerine sahiptir.

  Apitera Plus Mind Nasıl Kullanılmalıdır?

  Apitera Plus Mind, tercihe göre tek başına ya da yiyecek ve içeceklere ilave edilerek kullanılabilir.

  Katlayın hüpletin.

  Yiyecek ve içeceklerinize katarak kullanabilirsiniz.

  Aç veya tok karnına tüketebilirsiniz.

  Apitera Plus Mind
  Kalori Değeri Nedir?

  Apitera Plus Mind’in bir saşesi (7 gr.) 24 kalori (kcal) enerji değerine sahiptir.

  Apitera Plus Mind
  Tadı Nasıldır?

  Apitera Plus Mind, içeriğinde yer alan bitki özlerinin ve meyvelerin birbiriyle uyumlu aromasını taşır. Bu özgün aroma, ürünün formülüne eşlik eden bal ile tatlanarak damakta hoş bir lezzet yaratır.

  Apitera Plus Mind
  Ne Kadar Tüketilmelidir?

  Apitera Plus Mind, günde 2 saşe tüketildiğinde günlük DHA ihtiyacının yüzde 25’ini tek başına karşılar. Ürünün 15 yaş ve üzeri yetişkinler tarafından tüketilmesi ve günde 2 saşe ile sınırlandırılması idealdir. Arı ürünlerine alerjisi olan kişilerin ve 1 yaşından küçük çocukların tüketimi için uygun değildir. Kronik hastalığa sahip olanların, düzenli ilaç kullananların, tıbbi operasyon geçirecek olan bireylerin, hamilelerin ve emziren annelerin ürünü kullanmadan önce hekime danışması gerekmektedir.

  • Bu üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri Balparmak iptal etme hakkını saklı tutar.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.