BallıMix

Balparmak BallıMix 2'li Fırsat Paketi (180 g Ballımix Fındık ve Ballımix Kakao)

159,80 TL
180 g
... %100 Güvenli
Ödeme Alt Yapısı
... Kesintisiz Hızlı Teslimat
Aynı Gün Kargo
... Darbeye Karşı Tam Koruma
Özel Paketleme
... 350 TL ve Üzeri
Ücretsiz Kargo


Kampanya
 • İÇERİK
 • Balparmak BallıMix 2'li Fırsat Paketi (180 g Ballımix Fındık ve Ballımix Kakao)

  Balparmak BallıMix (180 gr.)


  Balparmak, rafine şeker ilavesiz fındık ezmesi BallıMix ile size ve sevdiklerinize güvenle tüketebileceğiniz tatlı bir alternatif sunuyor! Gerçek fındık ve bal karışımından oluşan bu ürün için özenle seçilen fındıklar, tüm hijyen koşulları gözetilerek ezme haline getiriliyor. Elde edilen fındık ezmesi, yoğun bal ve doğal aroma verici (vanilya) ile tatlandırılıyor. Son aşamada ise ürün, el değmeden paketlenerek tüketime hazır hale geliyor.

  Siz de Balparmak BallıMix’i hemen şimdi sipariş vererek tatlı keyfini güvenle sofralarınıza taşıyabilirsiniz!


  Balparmak BallıMix (180 gr.)

  Balparmak Kakaolu BallıMix (180 gr.)


  Siz de tadına doyulmaz gerçek fındık ezmesi ile eşsiz kakao lezzetinin uyumuna karşı koyamayanlardan mısınız? O halde Balparmak Kakaolu BallıMix ile hemen tanışmalısınız! Kakaolu BallıMix’in içeriğindeki gerçek kavrulmuş fındık ve kakaoya eşlik eden yoğun bal, bu karışımı tam anlamıyla bir lezzet şölenine çeviriyor. Üstelik bu kakaolu fındık ezmesi, hiçbir yapay katkı maddesi de içermiyor!

  Sevdikleriniz için hazırladığınız sofralarda gönül rahatlığıyla sunabileceğiniz bir tatlı için siz de Balparmak Kakaolu BallıMix’i hemen sipariş verebilirsiniz!


  Balparmak Kakaolu BallıMix (180 gr.)
  • Bu üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri Balparmak iptal etme hakkını saklı tutar.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.