BallıMix

BallıMix Kakaolu Ballı Fındık Ezmesi 40 g Tüp x 12 Adet

286,80 TL
40 gr
... %100 Güvenli
Ödeme Alt Yapısı
... Kesintisiz Hızlı Teslimat
Aynı Gün Kargo
... Darbeye Karşı Tam Koruma
Özel Paketleme
... 350 TL ve Üzeri
Ücretsiz Kargo


Çiçek Balı
Kampanya
 • İÇERİK
 • Balparmak Kakaolu BallıMix (40 gr.)


  Taptaze kavrulmuş fındık, doğal tatlılığıyla her damlasından lezzet akan bal ve kakaonun karşı konulmaz tadı… Her biri kendi başına bile harikalar yaratan bu üç lezzet, Balparmak Kakaolu BallıMix’in formülünde bir araya geliyor. Damaklarda şölen havası yaratan Balparmak Kakaolu BallıMix, katkı maddesi ve rafine şeker barındırmayan içeriğiyle de gönülleri fethediyor. 40 gramlık tüp ambalajıyla kolaylıkla taşınabilen ürün, teneffüsler veya iş temposunda verilen kısa molaların keyfine keyif katıyor.

  Rafine şekersiz tatlı keyfini hayatınızın her anına taşımak için Balparmak Kakaolu BallıMix’i siz de hemen sepetinize ekleyin!


  Balparmak Kakaolu BallıMix Nedir?

  Balparmak Kakaolu BallıMix Nedir?

  Balparmak Kakaolu BallıMix'in tadını bal, kavrulmuş gerçek fındık ve kakaonun lezzet dolu uyumundan alan doğal içerikli bir fındık ezmesi alternatifidir.


  Neden Balparmak Kakaolu BallıMix?

  Neden Balparmak Kakaolu BallıMix?

  Balparmak Kakaolu BallıMix, güçlü besin değerlerine sahip içeriği ile vücudun enerji ihtiyacını verimli bir şekilde karşılamaya yardımcı olur. Ayrıca rafine şekersiz doğal içeriğiyle, tatlı ihtiyacını gidermek adına da güvenilir bir üründür.

  Balparmak Kakaolu BallıMix Neler İçerir?

  Balparmak Kakaolu BallıMix’in temel içeriğini yüzde 55 oranında bal, yüzde 15 oranında kavrulmuş fındık ve yüzde 5 oranında kakao oluşturur. Ayrıca ürün yağsız süt tozu, vanilya ve bitkisel yağlar (ayçiçeği ve fındık) da içerir. Ürünü ayrıcalıklı kılan ise rafine şekerin yanı sıra trans yağ, renklendirici ve koruyucu da barındırmıyor olmasıdır.

  Bal

  Bal

  İçeriğindeki vitamin, protein, mineral, enzim ve lif gibi önemli bileşenler ile yüksek besin değerine sahip olan bal, vücudun ihtiyaç duyduğu enerjiyi sağlamak adına önemli bir besindir.

  Findik

  Fındık

  Huşgiller familyasından bir çalı türünün meyvesidir. Kabuklu bir kuru yemiş türü olan fındık güçlü bir kalsiyum kaynağıdır. Bunun yanı sıra A vitamini, C vitamini, protein, karbonhidrat, yağ asitleri ve potasyum içerir.

  Kakao

  Kakao

  Ebegümecigiller familyasından bir bitkidir. Güçlü bir enerji kaynağıdır. Protein, vitamin ve mineral açısından zengindir.

  Balparmak Kakaolu BallıMix Nasıl Tüketilebilir?

  Balparmak Kakaolu

  Balparmak Kakaolu BallıMix, tek başına lezzetli ve doğal bir tatlı olarak tüketilebilir. Bununla birlikte kahvaltı sofralarını zenginleştiren pankek, krep ve kruvasan gibi unlu mamullere lezzet katmak üzere de tercih edilebilir.

  Balparmak Kakaolu BallıMix
  Ne Kadar Tüketilmelidir?
  Balparmak Kakaolu BallıMix Ne Kadar Tüketilmelidir?

  Kakaolu BallıMix’in günlük ideal tüketim miktarını belirlerken günlük ihtiyaç duyulan toplam enerji değeri ve ürünün kalorisi göz önünde bulundurulmalıdır. Balparmak Kakaolu BallıMix, 0-1 yaş arası çocukların tüketimine uygun değildir. Kronik hastalığı ya da alerji şüphesi bulunan kişilerin ise ürünü kullanmadan önce doktora danışması gerekir.

  Balparmak Kakaolu
  BallıMix’in Tadı Nasıldır?

  Balparmak Kakaolu BallıMix, kavrulmuş fındık ve kakaonun baskın lezzetleri ile balın doğal tatlılığına sahiptir.

  Balparmak Kakaolu
  BallıMix Kalori Değeri Nedir?

  40 gram Balparmak Kakaolu BallıMix’in
  enerji değeri 176 kalori (kcal)’dir.

  • Bu üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri Balparmak iptal etme hakkını saklı tutar.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.