Balparmak Apitera Mix Portakallı (Arı sütü-Bal-Polen-Propolis) 210 g

62,50 TL
34,90 TL


Yetişkinler için günlük 18 gram/gün (2 tatlı kaşığı), 4-10 yaş aralığındaki çocuklar için günlük 6 gram/gün (yaklaşık 1,5 çay kaşığı) kullanılması tavsiye edilir.

Arı alerjisi, astım ya da yüksek alerji riski taşıyanların ürünü tüketmemesi önerilir. 4 yaş altındaki çocuklarda doktor tavsiyesi ile kullanılmalıdır.

Özel korumalı ambalajda gönderilmektedir. Ambalajı ürün sıcaklığının buzdolabı dışında belirli süre korunmasına yardımcı olur. Ürün özelliklerinin korunması için ürünü 72 saatten fazla oda koşullarında bekletmeyin.

Kampanya
 • İÇERİK
 • LEZZET ÖNERİLERİ
 • YORUMLAR
 • Doğadan gelen saf lezzet, beslenme rutininize renk katıyor. Apitera Mix Portakallı’nın içeriğinde doğal enerji kaynağı bal, kraliçe arının besin kaynağı arı sütü, protein ve enerji deposu arı poleni ile doğal destek propolis yer alıyor. Apitera Mix Portakallı’nın zengin karışımına mis kokusu ve lezzetiyle doğal portakal aroması eşlik ediyor.

   

  İÇERİK

   

  Apitera Mix Portakallı; %86 bal, %7.5 polen,  %5 arı sütü ve %0.75 propolis içeriyor.

   

  NASIL SAKLANIR

   

  Besin değerlerinin kayba uğramaması için ürünü buzdolabında saklayın. Ambalajı açıldıktan sonra altı ay içerisinde tüketin. Isı ve ışıktan koruyun. Ürünün raf ömrü buzdolabında 24 aydır.

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.